Uzkrājums

Par savu labklājību nākotnē galvenokārt esam atbildīgi mēs paši. Veidojot uzkrājumu, mēs varam justies drošāki par savu rītdienu, jo papildus kapitāls noderēs gan priekos, gan bēdās.

Viena no iespējām, kā uzkrāt naudas līdzekļus, ir noslēgt līgumu par uzkrājošo dzīvības apdrošināšanu. Šis pakalpojums ļauj uzkrāt dažādiem mērķiem, piemēram:

  • bērnam (bērna izglītībai, patstāvīgas dzīves uzsākšanai)
  • pensijai (līdzvērtīga iespēja pensiju trešā līmeņa plāniem)
  • lai saņemtu nodokļu atvieglojumus u.c.

Uzkrājošā apdrošināšana ir piemērota ikvienam, kura ienākumi kaut nedaudz pārsniedz izdevumus, jo minimālā iemaksa uzkrājumā ir 30 EUR. Iemaksu regularitāti izvēlieties Jūs pats un tā var būt vienreizēja, ikmēneša, ikceturkšņa, ikgadēja vai neregulāra.

Mēs piedāvājam tirgum piesaistīto uzkrājošo apdrošināšanu, kas nozīmē, ka iemaksas tiek ieguldītas Jūsu izvēlētajos finanšu tirgos. Tādejādi uzkrājums pelna atbilstoši tirgus sniegumam. Ieguldījumu fondus, kurus iespējams norādīt apdrošināšanas līgumā, Jūs varat aplūkot Mandatum Life mājas lapā.

Minimālais līguma termiņš, lai saņemtu nodokļu atvieglojumus, ir 5 gadi. Plašāka informācija pieejama sadaļā Nodokļi.

Līgums ir elastīgs, un visā tā darbības laikā Jūs varat palielināt vai samazināt iemaksas, mainīt ieguldījumu struktūru un veikt citas izmaiņas.

Uzkrājumu iespējams kombinēt ar dzīvības apdrošināšanu, bet, ja tā netiek izvēlēta, Jūsu dzīvība būs apdrošināta par uzkrājumu summu.

Lai pieteiktos konsultācijai par bankas piedāvātajiem ieguldījumu un uzkrājumu veidiem, zvaniet Danske Bank pa tālruni +371 67 959 599 (darba dienās no 9:00 līdz 17:00).

Kontakti
+371 67 959 599

Kontaktinformācija

Zvaniet mumsAtsauksmes, ierosinājumi

Klientu apkalpošanas centrs

KAC Cēsu ielā 31/8

Palīdzība

Korespondentbankas

SiteSupra® v.3.10 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds