Fondi

Ieguldījumu stratēģijas ar neierobežotām peļņas iespējām

Ar ieguldījumu fondu palīdzību jums ir iespēja piekļūt starptautiskiem investīciju tirgiem un ieguvumiem ko tie piedāvā, izvēloties kādu no sev piemērotākajām fondu stratēģijām, vienlaikus uzticot savas finanses pārvaldīt profesionāļiem.

Investīcijām ieguldījumu fondos ir vairāki labi iemesli:

Investēšana fondos ir racionāla: ilgtermiņa ieguldījumiem svarīgi, lai ienesīgums pārsniedz inflāciju, citādi uzkrāt nebūtu racionāli. Atšķirībā no noguldījumiem investēšana fondos dod iespēju nopelnīt vairāk.

Investēšana fondos ir vienkārša: jūs kā investors nopērciet fondu daļas, bet profesionāls fondu pārvaldnieks izdarīs pārējo.

Investēšana fondos ir izdevīga: iespēja veikt dažādotus un sadalītus ieguldījumus, vienlaikus izdevumi, kas saistīti ar fondu daļu pirkšanu, pārdošanu un glabāšanu ir ievērojami zemāki, kā veicot tiešus ieguldījumus akcijās vai parāda vērtspapīros.

Ieguldījumu uzsākšanai vajag tikai atnākt uz konsultāciju Danske Bank un veikt ieguldījumus Danske Invest fondos – ar komisiju, kas ir zemāka nekā citu banku zelta klientiem.

Mūsu rīcībā ir zināšanas un finanšu resursi, ko nodrošina viena no lielākajām bankām Ziemeļeiropā.

Vairāk par ieguldījumu fondiem

Plašāka informācija par Danske Invest ieguldījumu fondiem www.danskeinvest.lv. (angļu valodā)

Lai pieteiktos konsultācijai par bankas piedāvātajiem ieguldījumu un uzkrājumu veidiem, zvaniet Danske Bank pa tālruni +371 67 959 599 (darba dienās no 9:00 līdz 17:00)

Kontakti
+371 67 959 599

Kontaktinformācija

Zvaniet mumsAtsauksmes, ierosinājumi

Klientu apkalpošanas centrs

KAC Cēsu ielā 31/8

Palīdzība

Korespondentbankas

SiteSupra® v.3.10 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds