Dasnke Markets Research

Danske Bank Grupas struktūrvienība Danske Markets Research seko līdzi finanšu tirgus un ekonomikas tendencēm, informējot par tām Danske Markets Research mājas lapā dažādos ikdienas, nedēļas, mēneša un ceturkšņa pārskatos.

Danske Markets Research mājas lapas sadaļā "Subscription Service" Jūs varat pieteikties iespējai saņemt Jūs interesējošos pārskatus arī savā e-pastā.

Angļu valodā pieejami sekojoši pārskati:

  • Danske Daily – īss iepriekšējās diennakts un tuvāko dienu svarīgāko notikumu apkopojums, kā arī pamatinformācija par akciju, obligāciju, naudas un valūtas tirgiem.
  • EMEA Daily – apskats par EMEA valstīm (Eiropa, Tuvie Austrumi, Āfrika), kas tiek publicēts katru darba dienas rītu. Pārskats sniedz īsu apkopojumu par iepriekšējās dienas notikumiem un turpmākajās dienās gaidāmajiem nozīmīgākajiem notikumiem.
  • Weekly Focus – apkopoti aizejošās nedēļas notikumi, kā arī ieskats par nākamajā nedēļā gaidāmajiem notikumiem. Apskats var ietvert rakstus par tā brīža "karstajiem notikumiem". Nedēļas apskats ietver arī jaunākās ekonomikas un finanšu prognozes, kā arī komentārus par pēdējiem notikumiem.
  • EMEA Weekly – iknedēļas publikācija par EMEA valstu (Eiropa, Tuvie Austrumi, Āfrika) ekonomiku un finanšu tirgiem. Apskats iekļauj Danske Research viedokli par nākamās nedēļas notikumiem, kā arī finanšu prognozes par CEE/EMEA (Centrālās un Austrumeiropas/Eiropas, Tuvo Austrumu, Āfrikas) tirgiem.
  • Nordic Outlook – Skandināvijas valstu ceturkšņa apskats, kas ietver arī informāciju par citu reģionu aktualitātēm un ilgtermiņa finanšu prognozes.
  • Global Scenarios – ceturkšņa apskats par pasaules ekonomiku un tās attīstības perspektīvām. Apskats ietver arī Danske Markets Research skatījumu par galvenajiem globālās ekonomikas riskiem.
  • Flash Comment (International and Emerging markets) – īsi komentāri par attiecīgā brīža aktualitātēm un to ietekmi uz finanšu tirgiem.
  • Business Cycle Monitor – ikmēneša pārskatā tiek apkopota informācija par vadošo rādītāju izmaiņām dažādos pasaules reģionos.
  • Emerging Markets Briefer – ikmēneša apskats par jaunattīstības tirgiem, kurā iekļauta informācija par apmēram 23 valstīm. Publikācija ietver arī monetārās politikas un valūtas kursu prognozes dažādās jaunattīstības valstīs.

Danske Markets Research mājas lapa - http://www-2.danskebank.com/danskeresearch

Noguldījumi
Noguldījumi

Izvēlieties Jums piemērotāko naudas līdzekļu ieguldīšanas veidu.

Uzzināt vairāk
Fondi
Fondi

Izvēlieties Jums piemērotu fondu stratēģiju starptautiskajos investīciju tirgos.

Uzzināt vairāk
Brokeru pakalpojumi
Brokeru pakalpojumi
Aktīvajiem investoriem Danske Bank piedāvā brokeru pakalpojumus.
Uzzināt vairāk

Garantijas

Lasiet par Danske Bank noguldījumu garantijām.

Uzzināt vairāk

MiFID

Direktīva ar vienotām prasībām attiecībā uz investīciju pakalpojumiem 30 Eiropas Ekonomiskās zonas dalībvalstīs.

Uzzināt vairāk
Kontakti
+371 67 959 599

Kontaktinformācija

Zvaniet mumsAtsauksmes, ierosinājumi

Klientu apkalpošanas centrs

KAC Cēsu ielā 31/8

Palīdzība

Korespondentbankas

SiteSupra® v.3.10 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds