Priority Pass

Danske Bank klienti, kuri ir izvēlējušies MasterCard Platinum maksājumu karti, bez maksas saņem Priority Pass karti. Priority Pass tās lietotājam nodrošina piekļuvi īpašām, Priority Pass lietotājiem paredzētām atpūtas telpām lidostās, kā arī iespēju izmantot tajās piedāvātos pakalpojumus. Informācija par Priority Pass kartes lietošanas noteikumiem ir pieejama tīmekļa vietnē www.prioritypass.com.

Priority Pass derīguma termiņš ir 4 gadi. Šīs kartes lietotājs var iekļūt lidostu atpūtas telpās, par apmeklējumu maksājot 24 EUR par personu.

Priority Pass priekšrocības:

• Ja lidmašīnas reiss ir aizkavējies vai kādu citu iemeslu dēļ Jums jāuzkavējas lidostā, Jūs varat ērti šo laiku pavadīt slēgtā atpūtas zonā;
• Lidostas atpūtas zonā, kas paredzēta šīs kartes lietotājiem, var pasūtīt uzkodas, atspirdzinājumus, lasīt laikrakstus, lietot konferenču telpas, iegūt informāciju par lidojumiem, izmantot internetu, telefonu vai skatīties TV;
• Priority Pass kartes lietotāji, ievadot savu kartes numuru vietnē www.prioritypass.com, var iegūt papildu informāciju, kas pieejama tikai Priority Pass Ltd izsniegto karšu turētājiem, kā arī uzzināt vairāk par karšu turētājiem pieejamajiem pakalpojumiem.

Kontakti
+371 67 959 599

Kontaktinformācija

Zvaniet mumsAtsauksmes, ierosinājumi

Klientu apkalpošanas centrs

KAC Cēsu ielā 31/8

Palīdzība

Korespondentbankas

SiteSupra® v.3.10 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds