Priority Pass

Visi MasterCard Corporate Gold kredītkartes turētāji saņem Priority Pass karti, radītu, domājot par klientiem, kas bieži ceļo, izmantojot gaisa kuģus. Priority Pass nodrošina piekļuvi īpašām, Priority Pass lietotājiem paredzētām atpūtas telpām lidostās, kā arī iespēju izmantot atpūtas telpās piedāvātos pakalpojumus.

Informācija par Priority Pass kartes lietošanas noteikumiem ir pieejama tīmekļa vietnē www.prioritypass.com.

Priority Pass kartes derīguma termiņš ir 4 gadi. Šīs kartes lietotājs var iekļūt lidostu atpūtas telpās, par apmeklējumu maksājot 24 EUR par personu.
 
Priority Pass priekšrocības:

  • Ja lidmašīnas reiss ir aizkavējies vai kādu citu iemeslu dēļ Jums jāuzkavējas lidostā, Jūs varat ērti šo laiku pavadīt slēgtā atpūtas zonā;
  • Lidostu atpūtas zonā, kas paredzēta šīs kartes lietotājiem, var pasūtīt uzkodas, atspirdzinājumus, lasīt laikrakstus, lietot konferenču telpu, iegūt informāciju par lidojumiem, izmantot internetu, telefonu vai skatīties TV;
  • Priority Pass kartes lietotāji, ievadot savu kartes numuru vietnē www.prioritypass.com var iegūt papildu informāciju, kas pieejama tikai Priority Pass Ltd izsniegto karšu turētājiem, kā arī uzzināt vairāk par karšu turētājiem pieejamajiem pakalpojumiem.

Kontakti
+371 67 959 599

Kontaktinformācija

Zvaniet mumsAtsauksmes, ierosinājumi

Klientu apkalpošanas centrs

KAC Cēsu ielā 31/8

Palīdzība

Korespondentbankas

SiteSupra® v.3.10 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds