Ceļojumu apdrošināšana

Danske Bank klienti, kuriem ir MasterCard Corporate Gold karte, bez maksas saņem If P&C Insurance AS Latvijas filiāles ceļojumu apdrošināšanu. Ceļojumu apdrošināšana ir spēkā no kartes izdošanas brīža līdz tās derīguma termiņa beigām.

Polise darbojas visā pasaulē izņemot Latvijas Republiku un valsti, kurā polises īpašnieks dzīvo.

Ceļojumu apdrošināšana ietver:

  • MasterCard Corporate Gold karšu turētāju ceļojumu apdrošināšana ietver arī noteikta veida atpūtas aktivitātes ar paaugstinātiem riskiem.
  • Viena ceļojuma ilgums nevar pārsniegt 45 kalendārās dienas (no dienas, kad apdrošinātā persona izceļo no Latvijas vai pastāvīgās mītnes vietas līdz atgriešanās dienai).
  • Polise darbojas visā pasaulē, izņemot Latvijas Republiku un valsti, kurā ir polises īpašnieka pastāvīgā dzīvesvieta, ja kartes turētājs ir citas valsts pastāvīgais iedzīvotājs.

Apdrošināšana nav spēkā:

  • Gadījumos, kad kartes turētājs veic fizisku darbu, strādā par transportlīdzekļa vadītāju, piedalās sporta treniņos vai sacensībās.

Ja kartes turētājs izmanto vairākas Danske Bank MasterCard Corporate maksājumu kartes, tiek uzskatīts, ka kartes turētājs ir apdrošināts vienreiz, ar labāko no piedāvātajiem apdrošināšanas segumiem.

Kontakti
+371 67 959 599

Kontaktinformācija

Zvaniet mumsAtsauksmes, ierosinājumi

Klientu apkalpošanas centrs

KAC Cēsu ielā 31/8

Palīdzība

Korespondentbankas

SiteSupra® v.3.10 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds