Danske Research

Danske Bank Grupas struktūrvienība Danske Research seko līdzi finanšu tirgus un ekonomikas tendencēm, informējot par tām Danske Research mājas lapā dažādos ikdienas, nedēļas, mēneša un ceturkšņa pārskatos.

Danske Research mājas lapas sadaļā "Subscription Service" Jūs varat pieteikties iespējai saņemt Jūs interesējošos pārskatus arī savā e-pastā.

Angļu valodā pieejami sekojoši pārskati:

  • Danske Daily – īss iepriekšējās diennakts un tuvāko dienu svarīgāko notikumu apkopojums, kā arī pamatinformācija par akciju, obligāciju, naudas un valūtas tirgiem.
  • EMEA Daily – apskats par EMEA valstīm (Eiropa, Tuvie Austrumi, Āfrika), kas tiek publicēts katru darba dienas rītu. Pārskats sniedz īsu apkopojumu par iepriekšējās dienas notikumiem un turpmākajās dienās gaidāmajiem nozīmīgākajiem notikumiem.
  • Weekly Focus – apkopoti aizejošās nedēļas notikumi, kā arī ieskats par nākamajā nedēļā gaidāmajiem notikumiem. Apskats var ietvert rakstus par tā brīža "karstajiem notikumiem". Nedēļas apskats ietver arī jaunākās ekonomikas un finanšu prognozes, kā arī komentārus par pēdējiem notikumiem.
  • EMEA Weekly – iknedēļas publikācija par EMEA valstu (Eiropa, Tuvie Austrumi, Āfrika) ekonomiku un finanšu tirgiem. Apskats iekļauj Danske Research viedokli par nākamās nedēļas notikumiem, kā arī finanšu prognozes par CEE/EMEA (Centrālās un Austrumeiropas/Eiropas, Tuvo Austrumu, Āfrikas) tirgiem.
  • Nordic Outlook – Skandināvijas valstu ceturkšņa apskats, kas ietver arī informāciju par citu reģionu aktualitātēm un ilgtermiņa finanšu prognozes.
  • Global Scenarios – ceturkšņa apskats par pasaules ekonomiku un tās attīstības perspektīvām. Apskats ietver arī Danske Research skatījumu par galvenajiem globālās ekonomikas riskiem.
  • Flash Comment (International and Emerging markets) – īsi komentāri par attiecīgā brīža aktualitātēm un to ietekmi uz finanšu tirgiem.
  • Business Cycle Monitor – ikmēneša pārskatā tiek apkopota informācija par vadošo rādītāju izmaiņām dažādos pasaules reģionos.
  • Emerging Markets Briefer – ikmēneša apskats par jaunattīstības tirgiem, kurā iekļauta informācija par apmēram 23 valstīm. Publikācija ietver arī monetārās politikas un valūtas kursu prognozes dažādās jaunattīstības valstīs.

Danske Research mājas lapa - http://www.danskebank.com/research.

Skaties arī:

Starptautisko korporatīvo klientu apkalpošana
Starptautisko korporatīvo klientu apkalpošana

Efektīvi pārrobežu risinājumi starptautiskām kompānijām.

Uzzināt vairāk
Navigators
Navigators
Instruments uzņēmuma stratēģijas nākotnes rezultātu modelēšanai.
Uzzināt vairāk
Kredīti
Kredīti
Bankas finansējums dažādām biznesa vajadzībām.
Uzzināt vairāk
Naudas plūsmas vadība
Naudas plūsmas vadība

Naudas plūsmas risinājumi palīdzēs ietaupīt līdzekļus, optimizējot un padarot efektīvākus naudas plūsmas procesus.

Uzzināt vairāk

Tirdzniecības finansēšana

Danske Bank ir viens no vadošajiem tirdzniecības finansēšanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Vairāk par tirdzniecības finansēšanu

Noguldījumi un investīcijas

Uzņēmuma brīvo līdzekļu pareiza izvietošana paaugstina uzņēmuma kapitāla atdevi un ļauj plānot finanšu plūsmu, saglabājot nepieciešamo likviditāti.

Vairāk par noguldījumiem
Kontakti
+371 67 959 599

Kontaktinformācija

Zvaniet mumsAtsauksmes, ierosinājumi

Klientu apkalpošanas centrs

KAC Cēsu ielā 31/8

Palīdzība

Korespondentbankas

SiteSupra® v.3.10 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds