Danske Bank aktualitātes RSS lasītājā

p>Rūpējoties par savu klientu ērtībām, Danske Bank tagad piedāvā iespēju izmantot RSS lasītāju, kas ļauj sekot līdzi bankas aktualitātēm, izmantojot datoru vai mobilo tālruni. Izmantojot RSS lasītāju, Jums būs iespēja iepazīties ar jaunumiem, tiklīdz banka tos publicēs.

Kas ir RSS un kāpēc to ir ērti lietot?
RSS (Really Simple Syndication) ir uz XML bāzes veidots formāts, kas paredzēts tīkla satura, piemēram, ziņu virsrakstu, izplatīšanai. Izmantojot RSS lasītāju, Jūs varat aplūkot datu barotnes no dažādiem ziņu avotiem – ziņu virsrakstus, kopsavilkumus un saites uz plašāku informāciju.

RSS lasītāji iegūst arvien lielāku popularitāti, jo nodrošina iespēju interesējošās ziņas lasīt vienuviet.

Izmantojiet iespēju saņemt Danske Bank ziņas RSS lasītājā
Lai pieteiktos ziņu saņemšanai RSS lasītājā, klikšķiniet uz saites, kas norādītas turpinājumā vai nokopējiet tās. Veidojot RSS ziņu plūsmu, Jums šī adrese ir jāpievieno savam RSS lasītājam.

Lūdzu ņemiet vērā, ka dažādas interneta programmas var darboties atšķirīgi, tāpēc informācija šajā programmās var attēloties dažādi.

Lai saņemtu ziņas RSS lasītājā, Jums ir nepieciešams interneta pārlūks, kas atbalsta RSS funkciju vai īpaša programma. Viens no populārākajiem RSS lasītājiem, kas darbojas internetā, ir Google Reader. Lai lasītu jūs interesējošās ziņas, iespējams izmantot arī interneta pārlūkos iebūvētos lasītājus (piemēram, Firefox, Opera, Safari).

Lasiet Danske Bank ziņas RSS lasītājā:

Kontakti
+371 67 959 599

Kontaktinformācija

Zvaniet mumsAtsauksmes, ierosinājumi

Klientu apkalpošanas centrs

KAC Cēsu ielā 31/8

Palīdzība

Korespondentbankas

SiteSupra® v.3.10 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds