Videi draudzīgas tikšanās iespējas

Videokonferences

Danske Bank Grupa ir ieviesusi jaunu videokonferences veidu – attālinātās klātbūtnes jeb TelePresence tikšanos (angļu val. TelePresence meetings). Grupa ir investējusi 30 miljonus DKK 14 TelePresence studiju izveidē. Šāda tikšanās iespēja samazina ceļošanai nepieciešamo laiku un paaugstina videokonferences efektivitāti. Turklāt sajūtu līmenī tā ir gandrīz līdzvērtīga sarunai klātienē.

Attālinātās klātbūtnes tikšanās rīkošana būtiski samazina ceļošanai nepieciešamās izmaksas un ir dabai draudzīga, jo samazina ogļskābās gāzes nonākšanu apkārtējā vidē.

TelePresence tikšanās iespēja pirmo reizi tika izmantota 2008. gada pavasarī Somijas Sampo Bankas migrācijas procesa ietvaros. Projektā iesaistītajiem darbiniekiem bija iespēja izmantot TelePresence tikšanās studijas Kopenhāgenā un Helsinkos. Kopš 2008. gada novembra studijas ir pieejamas visiem Grupā strādājošajiem darbiniekiem. Mēs sagaidām, ka pateicoties pieejamībai, TelePresence tikšanās studijas tiks izmantotas arvien aktīvāk.

Izmantojot video tikšanās iespējas, 2008. gada laikā Danske Bank Grupa ir panākusi ogļskābās gāzes(CO2) emisiju samazinājumu par vairāk nekā 60 000 kg.

Šobrīd Grupa ir izveidojusi 14 studijas Viļņā, Rīgā, Tallinā, Trondheimā, Stokholmā, Belfāstā, Dublinā, Helsinkos un Dānijā.

E-tikšanās

E-tikšanās iespēja ir pieejama visiem Danske Bank Grupas darbiniekiem. Programmu iespējams lietot Grupā iekšēji, kā arī ārēji, rīkojot e-tikšanās ar klientiem un ārējiem pakalpojumu sniedzējiem. Katrs E-tikšanās dalībnieks pievienojas ar sava datora palīdzību un kontaktējas ar pārējiem tikšanās dalībniekiem ar ekrāna un telefona vai PC austiņu palīdzību.

E-tikšanās ir lietderīgāka par konferences zvanu veikšanu sarežģītu jautājumu risināšanā, jo pastāv iespēja prezentēt vizuālus uzskates līdzekļus. Daudzos gadījumos klātienes tikšanās iespējams aizstāt ar e-tikšanās organizēšanu. Turklāt e-tikšanos organizēšanai ir pozitīva ietekme uz apkārtējo vidi.

Piemēram, e-tikšanās norise starp personu Indijā, Bengalorā un personu Dānijā, samazina ogļskābās gāzes (CO2) patēriņu par 902 kg no personas.

Kontakti
+371 67 959 599

Kontaktinformācija

Zvaniet mumsAtsauksmes, ierosinājumi

Klientu apkalpošanas centrs

KAC Cēsu ielā 31/8

Palīdzība

Korespondentbankas

SiteSupra® v.3.10 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds