Starptautiskais tīkls

Globalizācija un tehnoloģiju attīstība ir padarījušas pasauli mazāku, straujāku un ciešāk saistītu. Dažās sekundēs miljardi dolāru maina īpašnieku, un pat nenozīmīgi notikumi kaut kur tālienē var radīt nopietnas sekas šeit un tagad. Mēs to novērojām finanšu krīzes laikā, kad nekustamo īpašumu burbuļa plīšana Rietumos radīja bezdarbu, nekustamo īpašumu tirgus sabrukumu un pārtikas cenu pieaugumu Austrumos.

Mūsdienās mēs esam saistīti ar pārējo pasauli tik cieši, ka daudzas lielas korporācijas pazīst citu reģionu finanšu tirgus tikpat labi kā vietējos. Bieži vien arī mazi uzņēmumi ir atkarīgi no ārzemju partneriem un eksporta uz ārvalstu tirgiem, savukārt patērētāji iepērkas ārzemēs vairāk nekā jelkad. Tas izvirza bankām augstas prasības. Tādēļ mēs turpināsim uzstādīt jaunus standartus privātpersonu un biznesa klientu konsultēšanai un apkalpošanai pāri valstu robežām.

Danske Bank ir starptautiska banka, kas darbojas 15 tirgos visā pasaulē.

Nozīmīgs spēlētājs Ziemeļeiropā

Danske Bank ir lielākā banka Dānijā. Ārpus Dānijas mums ir klientu apkalpošanas centri Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Īrijā, Ziemeļīrijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Mums ir pārstāvniecības arī Luksemburgā, Apvienotajā Karalistē, Polijā, Krievijā, Vācijā un Amerikas Savienotajās Valstīs, un mēs sadarbojamies ar citām bankām visā pasaulē. Kā viena no vadošajām Ziemeļeiropas bankām, mēs sniedzam klientiem iespēju izmantot savai uzņēmējdarbībai plašu starptautisko tīklu.
 

Ir svarīgi, ka mēs pilnībā izmantojam savu starptautisko kompetenci un pieredzi mūsu organizācijā. Tas nodrošina to, ka mūsu klienti saņem labāko iespējamo atbalstu, kā arī labākos pakalpojumus. Danske Bank tagad savus pakalpojumus visās valstīs sniegs ar vienu zīmola vārdu, tā skaidri pasakot saviem klientiem, ka varam piedāvāt spēcīgu starptautisko tīklu.

Viena banka, viens nosaukums

Līdz šim dažādos tirgos bankas pakalpojumus esam snieguši ar atšķirīgiem zīmola vārdiem, turpmāk visos tirgos mums būs viens nosaukums – Danske Bank, jo globalizācija ir samazinājusi atšķirības starp vienām un tām pašām klientu grupām dažādās Ziemeļeiropas valstīs. Lai atspoguļotu mūsu koncentrēšanos uz klientu grupām, nevis atsevišķiem tirgiem, 2012. gadā mēs restrukturējām savu organizāciju. Tas ļauj pilnībā izmantot potenciālu, ko sniedz mūsu kompetence un starptautiskie risinājumi, kā arī ļauj daudz ātrāk un elastīgāk reaģēt uz tirgus izmaiņām un prasībām.
 
Viena no mūsu prioritātēm nākotnē būs konsultācijas uzņēmumiem, kuri darbojas vairākās valstīs vai pat kontinentos. Mēs zinām, ka mūsdienās daudzi Eiropas uzņēmumi meklē jaunas iespējas ārpus vietējiem tirgiem. Tās var būt gan citās Eiropas valstīs, gan tikpat labi arī Ķīnā, Indijā vai Krievijā.
Tādēļ mēs nepārtraukti uzlabojam savus starptautiskos produktus un risinājumus, lai varētu sniegt eksperta padomus naudas plūsmas vadībā, risku pārvaldīšanā un tirdzniecības finansēšanā. Danske Bank ir unikālas priekšrocības šajās sfērās, jo jau tagad mūsu organizācijai ir vienota IT platforma. Tādēļ mēs varam daudz ātrāk un efektīvāk ieviest jaunus pakalpojumus un risinājumus savos tirgos.

Jauni standarti naudas plūsmas pārvaldē

Danske Bank naudas plūsmas vadības risinājumi jau vairākus gadus ir labi pazīstami. Mūsu speciālisti piedāvā eksperta padomu un individuāli piemērotus risinājumus, kurus iespējams administrēt Business Online, mūsu tiešsaistes sistēmā biznesa klientiem. Tā sniedz mūsu klientiem pilnīgu pārskatu par sava uzņēmuma likviditāti visos tirgos, kā arī ļauj viegli un efektīvi pārvaldīt naudas plūsmu – ieskaitot maksājumus, valūtas darījumus un skaidras naudas pārvedumus – visu no vienas atrašanās vietas.

Konsultācijas un risinājumi
Konsultācijas un risinājumi

Mēs vēlamies uzstādīt jaunus standartus proakatīvām, pilnvērtīgām konsultācijām un finanšu risinājumiem.

Uzzināt vairāk
Caurskatāmība un finansiālā jauda
Caurskatāmība un finansiālā jauda
Mums jābūt bankai, kura veicina pārskatāmību un izmanto kapitālu efektīvi.
Uzzināt vairāk
Tiešsaites risinājumi
Tiešsaites risinājumi
Mēs dzīvojam digitalizētā sabiedrībā.
Uzzināt vairāk

Misija un vīzija

Jauni standarti būs pamatā visam, ko mēs darīsim nākotnē. Uzzināt vairāk

Vērtības

Mūsu galvenās vērtības kalpo kā vadlīnijas un kvalitātes kritēriji mūsu ikdienas darbā. Uzzināt vairāk

Kontakti
+371 67 959 599

Kontaktinformācija

Zvaniet mumsAtsauksmes, ierosinājumi

Klientu apkalpošanas centrs

KAC Cēsu ielā 31/8

Palīdzība

Korespondentbankas

SiteSupra® v.3.10 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds