Konsultācijas un risinājumi

Tas nav vairs jaunums, ka pasaule strauji mainās. Bet tā ir patiesība vairāk nekā jelkad agrāk. Gan privātpersonām, gan uzņēmumiem nekad nav bijis tik svarīgi pamanīt un izmantot jaunas iespējas, tai pašā laikā ar visaptverošu redzējumu samazinot riskus.

Tieši tādēļ Danske Bank turpina radīt jaunus standartus klientu konsultēšanai. Mūsu klientu rīcībā ir jābūt vislabākajām iespējām pieņemt pareizos lēmumus attiecībā uz finansēm, vienalga, vai runa ir par nozīmīgām uzņēmuma investīcijām vai vienkāršiem ikdienas norēķiniem. Sabiedrība kļūst arvien sarežģītāka, tādēļ uzņēmumiem pieaug vajadzība pēc specializētām konsultācijām, kuru ietvaros tiktu ņemti vērā katra uzņēmuma īpašie izaicinājumi. Tādēļ nākotnē mēs nostiprināsim savu ekspertīzi un piedāvāsim arvien jaunus risinājumus četrās galvenajās jomās: riska risinājumos, naudas plūsmas vadībā, tirdzniecības finansēšanā un kreditēšanā.

Tas nozīmē, ka cita starpā mēs liksim lielāku uzsvaru uz mūsu konsultantu sagatavošanu un attīstīsim konsultāciju instrumentus, kuri kalpos mūsu klientu vajadzībām. Labs piemērs tam ir Danske Navigator, unikāls riska vadības instruments, ko mēs pamazām ieviesīsim visos tirgos.

Stratēģisku lēmumu ietekmes labāka izpratne

Danske Navigator klientiem sniedz pārskatu par stratēģisku lēmumu ilgtermiņa un īstermiņa ietekmi uz uzņēmuma naudas plūsmu, kapitāla struktūru un finansiālo stabilitāti. Danske Navigator simulē tādu finanšu parametru izmaiņu sekas, kas ietekmētu uzņēmuma galvenos rādītājus, piemēram, īpašnieka maiņa vai jaunas izejvielu cenas. Mēs tiecamies saviem klientiem sniegt pēc iespējas efektīvāku analīzi, lai palīdzētu pieņemt informētus lēmumus, plānojot nākotnes projektus un investīcijas.

Starptautisks tīkls
Starptautisks tīkls

Mēs vēlamies uzstādīt jaunus standartus, kuri noteiks kur un kā klienti mijiedarbojas ar mums.

Uzzināt vairāk
Caurskatāmība un finansiālā jauda
Caurskatāmība un finansiālā jauda
Mums jābūt bankai, kura veicina pārskatāmību un izmanto kapitālu efektīvi.
Uzzināt vairāk
Tiešsaites risinājumi
Tiešsaites risinājumi
Mēs dzīvojam digitalizētā sabiedrībā.
Uzzināt vairāk

Misija un vīzija

Jauni standarti būs pamatā visam, ko mēs darīsim nākotnē. Uzzināt vairāk

Vērtības

Mūsu galvenās vērtības kalpo kā vadlīnijas un kvalitātes kritēriji mūsu ikdienas darbā. Uzzināt vairāk

Kontakti
+371 67 959 599

Kontaktinformācija

Zvaniet mumsAtsauksmes, ierosinājumi

Klientu apkalpošanas centrs

KAC Cēsu ielā 31/8

Palīdzība

Korespondentbankas

SiteSupra® v.3.10 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds